Dział Sprzedaży:

 

 

Piotr Michalski

Piotr Michalski

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów

 

tel.: 61 8 907 909

kom.: 508 340 452

e-mail: piotr.michalski@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukasz Kasperski

Łukasz Kasperski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

 

tel.: 61 8 907 908

kom.: 518 681 204

e-mail: lukasz.kasperski@autopark.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Anikiej

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

 

tel.: 61 8 907 908

kom.: 504 269 014

e-mail: marcin.anikiej@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Sławomir Hajda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

 

tel.: 61 8 907 909

kom.: 515 206 012

e-mail: slawomir.hajda@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Oskar Gromada

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

 

tel.: 61 8 907 907

kom.: 515 205 952

e-mail: oskar.gromada@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dział Zakupu Samochodów Używanych:


 

Jacek Jankowiak

Specjalista ds. Zakupu Samochodów Używanych

 

tel.: 61 8 907 909

kom.: 515 205 734

e-mail: zakupy@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Gralewski

Specjalista ds. Zakupu Samochodów Używanych

 

tel.: 61 8 907 909

kom.: 504 082 910

e-mail: zakupy@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

   Ubezpieczenia - Finansowanie:

 

 

Aneta Metelska

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania

 

tel.: 61 8 907 919

kom.: 504 082 448

e-mail: aneta.metelska@autopark.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Drewniak

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania

 

tel.: 61 8 907 919

kom.: 515 206 224

e-mail: bartosz.drewniak@autopark.pl