Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy Doradcy ds. ubezpieczeń, który przygotuje korzystną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

 

Ubezpieczenie OC

 

Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) jest obowiązkowe dla posiadaczy pojazdów mechanicznych. W przypadku kiedy spowodujesz wypadek, w wyniku którego czyjś samochód zostanie uszkodzony, a pasażerowie ranni, firma ubezpieczeniowa zapłaci za naprawę pojazdu i wypłaci odszkodowanie za obrażenia osób.

 

 

Ubezpieczenie NNW

 

Ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmuje ochronę życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

 

 

Ubezpieczenie AC

 

Ubezpieczenie AC (autocasco) pomoże Tobie w takich problemach jak kradzież, uszkodzenie czy zniszczenie pojazdu. Wybierając ubezpieczenie AC, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, m.in. zakres ochrony, sumę ubezpieczenia, sposób naprawy samochodu, ewentualny udział własny w likwidacji.

 

 

Assistance

 

Ubezpieczenie pokrywające usługi w razie takich problemów na drodze jak: awaria, brak paliwa, rozładowany akumulator, wypadek. W takiej sytuacji Assistance zapewni Tobie holowanie, samochód zastępczy, nocleg i wiele innych.

 

 

Ubezpieczenie szyby

 

Naprawa lub wymiana uszkodzonej szyby czołowej, bocznej lub tylnej jeśli, np. ktoś ją rozbije lub uderzy w nią kamień.

 

 

KONTAKT:

 

tel.: 61 8 907 919


e-mail: biuro@autopark.pl